פאשניסטה מקומית – נטע לייטנר ברינדט

נטע לייטנר ברינדט 33, מתגוררת בזכרון יעקב דור חמישי למקימי המושבה, נשואה לאור ברינדט אדריכל, אמא לכרמי בן חמש וחצי ועברי בן שנה וחצי.
נטע עובדת סוציאלית, מדריכה להתפתחות תינוקות ויועצת שינה מובילה באיזור. בשנת 2017 הקימה את Nest, חנות בוטיק למוצרי תינוקות וילדים בחצר לייטנר ההיסטורית במדרחוב זכרון יעקב. והשנה היא פתחה את NEST LINE, קונספט נשי המשלב עיצוב לבית, הנעלה לנשים, כלי מטבח, תכשיטים, מוצרי נייר ועוד..
בבעלותה אתר מכירות ותכנים מקצועיים ובפיתוח מתקדם גם אפליקציה.
http://www.nestplay.co.il

צילום עצמי

מתי גילית את הזיקה שבך והאהבה לאופנה, עיצוב, ואמנות?
בעיני אסתטיקה, עיצוב, אופנה וסטייל הם חלק ממי שאני מאז שאני ילדה. האהבה הזו זכתה להיפגש עם המקום המקצועי שממנו נולד NEST.
ההקמה של החנות היתה כחלק מסטודיו לסדנאות בתחום ההורות ומבחינתי זה היה שילוב מנצח. הקונספט הזה עבד מצוין עד הקורונה ובתחילת הקורונה הסטודיו נסגר.
במהלך השנים אספתי עשרות יבואנים, מעצבים וחברות מכל העולם והמגוון הזה יוצר עבורי ייחודיות, אקלקטיות, טרנדים, איכות ועוד המון ערכים שבעיני חשובים ומאפשרים ללקוחות שבוחרים להגיע אלינו מכל רחבי הארץ, את המגוון והתחושה המיוחדת.
מהם הטיפים שלך

לסטיילינג וללייף סטייל לפאשניסטה מתחילה?
מכיוון שבעלי אדריכל אנחנו חיים ואוהבים עיצוב, הרבה פעמים מדברים על אסתטיקה ומציאת יופי וייחודיות בפרטים הקטנים. יש בעיני המון חן בדברים שנאספים לאורך השנים, רהיטים משופצים שנאספים מהרחוב, פריטים שפעם שימשו לדבר אחד והיום הם הופכים להיות משהו אחר. גם בחדרי הילדים אני ממליצה לבחור מגוון של פריטים ישנים שאוהבים ואפילו לחפש בארונות של ההורים – גלובוס ישן, מיקרוסקופ שנשכח, להוציא דמויות קטנות שנשארו ולשלב אותם יחד עם פריטים עכשוויים, השילוב הזה יוצר ייחודיות ואופי.

מהו משפט הכוח או האג׳נדה שמלווה אותך בחיים?
אני פוגשת עשרות אימהות והורים בשבוע ונתקלת לא מעט במין תחושת אשמה, חרטה או צפיה לשלמות כהורים.
אני מאוד מתחברת למשפט, "אמא טובה דייה", ברגע שנבין שאין הורות מושלמת ונשחרר מרגשות האשמה שעוטפות את תהליך ההורות, אז באמת נהייה שם בשביל הילדים, נהייה סלחניים כלפינו ונבין שכדי שנהיה הורים טובים לילדים שלנו קודם כל צריך להיות לנו טוב. להיות אנשים שמשקיעים גם בעצמם, בפיתוח האישי, החברתי, המקצועי וההשפעה על משפחתינו וילדינו תהייה מרחיקת לכת.
תובנה או מסר לקוראי המדור
חברויות טובות בילויים משותפים וזמן איכות זוגי יחד יוצר בסיס חזק, חוויות וממלא מאוד. אל תוותרי על קפה עם חברה, אחות, אמא וגם בן הזוג. זה זמן מצוין לפרוק לדבר ולשמר את המעגלים החברתיים עם האנשים שאנחנו כל כך אוהבות להיות בחברתם.

 

מדור פרסומי

שיתוף ב-

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב vk
שיתוף ב reddit
שיתוף ב tumblr
שיתוף ב whatsapp

אולי יעניין אותך גם ...

שרה גץ. צילום: אינגה אבשלום

שרה גץ

השבוע בפאשניסטה מקומית שרה גץ, נשואה לאורי ואמא לשלושה, ישראל, חיה וארי.
היא מתגוררת בזכרון יעקב ובעלת קליניקות לטיפולי עור עם התמחות בפיגמנטציה ואנטי אייג׳ בהרצליה וזכרון יעקב.

קרא עוד >