"פרויקט אחרי החתונה"

השבוע נתקלנו בפרויקט מיוחד ויוצא דופן של בחור צעיר ונמרץ מאור עקיבא עם אמביציה גבוהה לב רחב ורצון לעזור לזולת שראה הזדמנות ומינף אותה לעמותה מיוחדת במינה

ספר לנו על עצמך

שלום שמי אוריה כהן בן 25 מאור עקיבא נשוי באושר לבת אל ויש לנו שני בנות מהממות.
עמותת "פרויקט אחרי החתונה" הקמתי את עמותת "פרויקט אחרי החתונה" לפני כחצי שנה. העמותה מחבקת את הזוגות הצעירים בישראל, מכל הארץ ועוזרת להם במוצרים חדשים בחינם לגמרי.

פרויקט אחרי החתונה
 
למי זה מתאים?

מגיעים אלינו מכל מגוון הזרמים של החברה הישראלית ויוצאים שמחים ומאושרים עם מוצרים שעוזרים להם בתקופה הראשונית של חיי הנישואין.
כידוע זוגות צעירים הם לרוב סטודנטים או רק התחילו לעבוד וההוצאות רבות.
גם מהוצאות החתונה וגם בשגרת חייהם אם זה שכירות וקניות לבית והוצאות שוטפות. הקמתי את העמותה לפני חצי שנה וברוך ה' עד היום הגענו ל200 זוגות צעירים. כיום עברנו למתכונת מרוכזת ואנחנו מחלקים בכל חודש ל150 זוגות שבאים מכל רחבי הארץ ביום אחד לקבל מוצרים חדשים לבית.

המוצרים חדשים או יד שניה?

המוצרים מגיעים כתרומה מפעלים שאיתם אני עובד.
למחייתי אני סוכן מכירות שטח במפעל לייצור אריזות וככה הגעתי לכל המוצרים שהמפעלים והיבואנים לא יכולים למכור. מוצרים כגון, אין ברקוד, האריזה של המוצר קצת נפגמה והמוצר חדש לגמרי, סטוק שהם נתקעו ולא הצליחו למכור ועוד..
אני אוסף את המוצרים ויש לנו מחסן ענק באור עקיבא ששם הכל מסודר בצורה מכובדת והזוגות מסתובבים בין המדפים ובוחרים לעצמם מוצרים שהם צריכים לבית והכל בחינם לגמרי.

אני פונה כאן לכל הזוגות הצעירים באזור ובארץ כולה: בואו למלא את הבית במוצרים חדשים ולחסוך את הכסף הזה. אני פונה מכאן לכל בעלי העסקים, מפעלים, יבואנים, בעלי סטוקים, או כל אדם שיש ברשותו מוצרים שירצה לתרום עבור הזוגות הצעירים נשמח לקבל הודעה ונגיע לאסוף את המוצרים.
פונים אלינו דרך הפייסבוק בדף של העמותה "פרויקט אחרי החתונה"
הסיפוק של הנתינה למען הזוגות הצעירים, הוא מטורף וממלא את הלב בהרגשה מדהימה, מזמין את כולם לנסות את ההרגשה.

פרויקט אחרי החתונה

שיתוף ב-

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב vk
שיתוף ב reddit
שיתוף ב tumblr
שיתוף ב whatsapp

אולי יעניין אותך גם ...