טכנאי מזגנים נותנים טיפים לבחירת מזגנים

מדי שנה, לפני תחילת הקיץ, לא מעט ישראלים פונים אל חנויות וחברות מיזוג אוויר, במטרה לרכוש מזגן חדש לבית או לעסק. יש מקרים בהם מדובר במזגן שמיועד למבנה או חלל שאין בו בכלל מזגנים, יש מקרים בהם המזגן החדש אמור להחליף מזגן ישן או מקולקל, ויש מקרים בהם המזגן החדש יותקן לצד מזגן קיים.

על מנת ליהנות ממזגן איכותי וטוב, יש לבחון מספר פרמטרים שיכולים להשפיע על הרכישה ובסופו של דבר לקבוע איזה מזגן רצוי לקנות. מאחר ומדובר ברכישה משמעותית, הן מבחינה כספית אלא גם מבחינת אופי השימוש והצורך שהוא ממלא, יהיה נכון להשקיע מעט זמן במחקר ולמידה של הנושא.

לשם כך, טכנאי מזגנים מנוסים מבקשים לספק לכם טיפים שונים אשר יכולים לעזור בתהליך הבחירה. הם יציגו פרמטרים שונים שרצוי להתייחס אליהם לפני שניגשים לחנות ובוחרים מזגן, לבית או לעסק. באופן טבעי, לכל אחד מאיתנו יש סדר עדיפויות מסוים וכן תנאים מסוימים שעומדים לרשותנו. לכן, כל אחד מאיתנו יבחן את הטיפים השונים בהתאם למה שנכון עבורו.

לפני שנציג טיפים של טכנאי מזגנים לרכישה חכמה, צריך לציין, היום ניתן למצוא הרבה מאוד מידע על סוגים ואיכות של מזגנים בצורה נגישה. ניתן למצוא את המידע באינטרנט וכן ניתן להשתמש בגורמי מקצוע שונים בחברות השונות. רצוי להיעזר במידע הקיים, על מנת לקבל החלטה מושכלת ונכונה.

טיפים איך רוכשים מזגן בצורה נכונה

גודל המבנה – הדבר הראשון שצריך להתייחס אליו הוא גודל המבנה, גודל החלל בו רוצים להתקין את המזגן. זאת על מנת שנוכל לדעת מה נכון מבחינתכם לקנות, מזגן גדול או קטן. זה ישפיע עליכם גם מבחינה כלכלית וגם מבחינת אופי השימוש שנוכל לעשות במזגן ואילו תועלות תוכלו להפיק ממנו.

אופי השימוש במבנה – יש הבדל בין מזגן שאמור לשמש חדר שינה, סלון או מזגן שאמור לשמש בית עסק. ההבדל נובע ממשך הזמן שמבלים במקום, כמות האנשים שנמצאים בחדר, סוג העבודה שמבצעים במקום. באופן טבעי השימוש בחדר שינה נניח, שונה לגמרי משימוש בחלל ייצור בבית עסק.

תכנון ועיצוב החלל – זה מתייחס הן לשאלה כיצד החלל מעוצב, על מנת שתוכלו לדעת איפה ניתן להתקין את המזגן כך שהפיזור של האוויר יתבצע בצורה נכונה, כמה פתחים יש במקום וכיצד הם משפיעים על זרימת האוויר, וכן זה מתייחס לשאלה אילו מכשירים מותקנים במקום. אם נניח מדובר בעסק שמותקנים בו מכונות שמוציאות אוויר חם, אז תידרשו לרכוש מזגן משמעותי בשביל שתוכלו ליהנות ממנו ולעבוד איתו בצורה יעילה.

בעיקרון, המזגן הטוב ביותר עבורכם הוא מזגן עילי. שכן הוא מפזר את הקור בצורה הרבה יותר טובה, מלמעלה למטה. זו שיטה הרבה יותר פונקציונאלית מאשר מזגנים אשר נמצאים על הרצפה ומזרימים את האוויר מלמטה למעלה.

שירות וטכנאים – עוד לפני שאתם נכנסים לשאלה על היבטים שונים של המזגן, עליכם לבדוק מה אופי השירות של החברה, מה איכות ואמינות הטכנאים, עד כמה אתם יכולים לסמוך עליהם. זה נכון מהשלב בו אתם ניגשים אל המקום לקבל מידע על מזגנים ועד אחרי שלב הרכישה, בו תידרשו להזמין אותם לצורך התקנה או תיקונים בעתיד.

כאן המקום להדגיש, מבין כל החברות שקיימות בשוק, טכנאי תדיראן נחשבים לאיכותיים והטובים ביותר. מדובר על טכנאים מקצועיים, שעברו את כל ההתמחויות וההכשרות הנדרשות, מספקים שירות באופן מיידי, זמין ואמין לכל לקוח, בין אם מדובר בלקוח פרטי או עסקי. לכן מומלץ לרכוש מזגן תדיראן, ואם רוכשים מזגן של החברה, אז רצוי להיעזר בטכנאים של החברה. ככה תוכלו להיות בטוחים שתקבלו את השירות הטוב והמקצועי ביותר.

טיפים מה לבדוק כשאנחנו רוכשים מזגן חדש

אחרי שהתייחסנו להיבטים סביבתיים שקשורים למזגן, נתייחס למספר טיפים שקשורים למזגן עצמו.

כוח סוס – הנקודה המשמעותית ביותר ברכישת מזגן חדש, הוא איזה כוח סוס יש למנוע שלו. ככל שהוא גבוה יותר, כך המזגן יהיה יותר עוצמתי. הבחירה שלכם צריכה להיות על פי סוג החלל בו אתם מתכוונים להתקין אותו וכן על פי אופי העבודה שאתם רוצים שהמזגן ייצר עבורכם.

צריכת חשמל – שימוש במזגן יכול לעלות לא מעט כסף באופן שוטף. אך אתם יכולים לחסוך בנקודה זו, אם תרכשו מזגן עם צריכת אנרגיה נמוכה. מזגן כזה יהיה גם חסכוני יותר וגם יותר ידידותי לסביבה.

עמידות – מאחר ומזגן זו רכישה לשנים ארוכות, אז מוטב לחפש מכשיר אמין, חזק, איכותי. מזגן שתוכלו לסמוך על כך שישרת אתכם במשך שנים וכן, תוכלו להיות בטוחים שאם הוא מתקלקל, יהיה ניתן לתקן אותו בקלות.

פונקציות שימוש – לכל מזגן יש פונקציות שימוש מסוימות, מלבד אופציה של קירור. חשוב לבדוק מה הן אותן אופציות ועד כמה הן משרתות אתכם. כל הפונקציות אמורות להיות ניתנות לשימוש דרך השלט של המזגן, כך יהיה ניתן להפעיל אותן מרחוק.

לסיכום, כשאתם ניגשים לרכוש מזגן לבית או לעסק, תבחנו היטב מה אתם צריכים, איזה מזגן יכול לשרת אתכם בצורה הטובה ביותר, והיכן משתלם לכם לקנות אותו.

טכנאי מזגנים נותנים טיפים לבחירת מזגנים
כל הזכויות שמורות

שיתוף ב-

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב vk
שיתוף ב reddit
שיתוף ב tumblr
שיתוף ב whatsapp

אולי יעניין אותך גם ...