במועצה המקומית בנימינה גבעת עדה נערכים לקראת פתיחת חגיגות המאה להיווסדה של המושבה. ראש המועצה, איתי ויסברג: "אנחנו רואים בחגיגות המאה מנוף קהילתי לייזום פעולות מכוננות לעתיד בנימינה".

החגיגות צפויות להיפתח בחודש אוקטובר במסגרת פסטיבל בנימינה ליצירה ישראלית ולהימשך לאורך השנה כאשר אירוע השיא צפוי בחודש יולי 2023 בעצרת מרכזית.

לוגו-בנימינה-100מתווה החגיגות הוחלט במסגרת שיתוף ציבור שהתקיים בהובלת המועצה ומתנ"ס בנימינה גבעת עדה.
כחלק מאירועי המאה נבחר, בשיתוף ציבור שבו לקחו חלק כ- 800 משתתפים, לוגו שילווה את החגיגות.

עוד השבוע, התקיים מפגש עם תושבים שבחרו להתנדב לניסוח "הרוח הבינימינית" שיתבצע בשיתוף פעולה של המועצה, המתנ"ס והתושבים בו נגדיר את הקווים המנחים, עשרת הדיברות או הצהרת הכוונות של הקהילה ביחס ליחסיה בינה לבין עצמה ובינה לבין הרשות.
בסיכום הדיון נבחרו ערכים מובילים ודובר על דרכים בהם ניתן יהיה להטמיע אותם לכל התושבים בכל הגילאים כולל ילדים בבתי הספר, תנועות הנוער וגמלאי המושבות.

במקביל עומלים על מיזמי מאה נוספים כגון הכנת ספר מתכונים ייחודי, שיר שילווה את החגיגות, טיק טוק והפתעות נוספות. את המיזמים מובילה המועצה בשיתוף פעולה עם מתנ"ס בנימינה גבעת עדה.

ראש המועצה, איתי ויסברג: "חגיגות המאה הן הזדמנות נפלאה לכל התושבים להשפיע על רוח הקהילה שלהם. אנחנו קוראים לכל אחד למצוא בתוך רשימת המיזמים שיוצאים לדרך סביב חגיגות המאה את זה שאליו הוא מתחבר ביותר, להכנס לתוכו ולהשפיע עליו על פי רוחו. זו החגיגה של כולם וכולם צריכים להיות שותפים בה".

בנימינה-חוגגת-100
מפגש עם תושבים לניסוח "הרוח הבינימינית"

שיתוף ב-

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב vk
שיתוף ב reddit
שיתוף ב tumblr
שיתוף ב whatsapp

אולי יעניין אותך גם ...

עשרות מלגאים סיימו שנת התנדבות ברחבי מועצת פרדס חנה – כרכור וזכו למלגה בסך 10 אלף ₪

ראש המועצה, הגר פרי יגור: "גאה לעמוד בראש רשות שמקדמת סטודנטים וסטודנטיות מהיישוב ובכך תומכת בדור העתיד בדרכם להשכלה גבוהה, זאת תוך מסלול של התנדבות ועשייה חברתית משמעותית אצלנו בבית. אני מודה לסטודנטים היקרים ולכל השותפים בפרויקט המלגות"

קרא עוד >

חבר מליאת המועצה האזורית חוף הכרמל עתר כנגד המועצה; השופט דחה את עתירתו והוא חויב בתשלום הוצאות

חבר מליאת המועצה האזורית חוף הכרמל, אלחנן שורץ (כרם מהר"ל), עתר לוועדת הבחירות כנגד המועצה, בטענה כי מגזין המועצה – שעסק בזכיית המועצה בפרס החינוך הארצי – הינו תעמולת בחירות אסורה. השופט יצחק כהן דחה את העתירה וקבע: "אין מדובר בתעמולה אסורה. המידע הינו מידע חדשותי לגיטימי"

קרא עוד >