מאות משתתפים ביום קהילה משטרה וכוחות ההצלה בפרדס חנה-כרכור

מאות תושבים הגיעו ולקחו חלק ביום קהילה לכל המשפחה שהובילה עם השותפים, אודליה לוי מנהלת הרשות לביטחון קהילתי. האירוע כלל הפנינג למשפחות, משחקים והפעלות וכמובן היכרות עם המשטרה וכוחות החירום וההצלה במדינת ישראל.

יום הקהילה משטרה התקיים השבוע סמוך לביה"ס מרחבים שבפרדס חנה. באירוע השתתפו מעל 700 תושבים, ילדים ונוער מהמושבה ונחשפו ליכולות השונות של משטרת ישראל ויחידות משמר הגבול, מד"א, כיבוי אש, יחדית כלבנים, יחידת פרשים, איחוד הצלה ועוד. במהלך יום הקהילה הוצגו בפניי המשתתפים מגוון יכולות משטרתיות וחילוץ, ביניהם יחידת הפרשים של מחוז צפון שהציגה את יכולות התמרון בעבודה עם סוסים, יחידת שהדגימה בפני הילדים את העבודה באמצעות כלבי התקיפה והגישוש ולבסוף נערכה תצוגת חבלן שהדגים את היכולות הטכנולוגיות של המשטרה בעבודה עם רובוטים מתקדמים.

נוסף לתצוגות החיות נהנו המשתתפים מהפנינג קהילתי חוויתי. בהמשך השנה מתוכנן אירוע נוסף, בכרכור.
דברי מש"ק פרדס חנה, רסמ האיל מונזר: משטרת ישראל רואה חשיבות רבה בפעילויות משותפת יחד עם הקהילה ומקדישה לשם כך משאבים רבים, מכאן חשוב לי לתת את המקסימום לתושבי העיר כדי לסייע בבניית דור טוב יותר ובטוח יותר.

יום קהילה לכל המשפחה
צילום: באדיבות המועצה

שיתוף ב-

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב vk
שיתוף ב reddit
שיתוף ב tumblr
שיתוף ב whatsapp

אולי יעניין אותך גם ...

עשרות מלגאים סיימו שנת התנדבות ברחבי מועצת פרדס חנה – כרכור וזכו למלגה בסך 10 אלף ₪

ראש המועצה, הגר פרי יגור: "גאה לעמוד בראש רשות שמקדמת סטודנטים וסטודנטיות מהיישוב ובכך תומכת בדור העתיד בדרכם להשכלה גבוהה, זאת תוך מסלול של התנדבות ועשייה חברתית משמעותית אצלנו בבית. אני מודה לסטודנטים היקרים ולכל השותפים בפרויקט המלגות"

קרא עוד >

חבר מליאת המועצה האזורית חוף הכרמל עתר כנגד המועצה; השופט דחה את עתירתו והוא חויב בתשלום הוצאות

חבר מליאת המועצה האזורית חוף הכרמל, אלחנן שורץ (כרם מהר"ל), עתר לוועדת הבחירות כנגד המועצה, בטענה כי מגזין המועצה – שעסק בזכיית המועצה בפרס החינוך הארצי – הינו תעמולת בחירות אסורה. השופט יצחק כהן דחה את העתירה וקבע: "אין מדובר בתעמולה אסורה. המידע הינו מידע חדשותי לגיטימי"

קרא עוד >