לראשונה בישראל: חברי קופ"ח "מכבי" יכולים לחבר את כרטיס החבר לארנק הדיגיטלי של אפל וגוגל

לראשונה בישראל ובלעדית במכבי שירותי בריאות – כרטיסי החבר מצטרפים לארנק הדיגיטלי של APPLE ו-GOOGLE. חברי מכבי בזכרון-יעקב, בנימינה וטירת הכרמל יכולים להיפרד מהכרטיס המגנטי הפיזי ולקבל את שירותי הרפואה במכבי דרך הסמארטפוןוהשעון החכם. מכבי שירותי בריאות יצאה במהלך חדשני ראשון מסוגו בארגוני בריאות בארץ ובעולם, והחל מעתה צריכת שירותי הרפואה מתאפשרת גם דרך הארנק […]

דייט עם אורלי אלקלעי – בקדמת התקשורת הישראלית

עיתונאית מוכשרת, אמיצה ופורצת דרך המסקרת במסגרת תאגיד השידור הציבורי ככתבת המשטרה והפלילים. ככתבת חשפה את פרשת פרשות מפורסמות וסיקרה בין היתר את אירועים מכוננים. בשנת 2004 זכתה בפרס רשות השידור על שם אילן רועה. שנים שאני עוקבת בהתפעלות ובסקרנות אחרי עשייתה פורצת הדרך של אורלי שמסקרת מגוב האריות באומץ, קור רוח את האירועים הכי הקשים במדינה, ממה היא קורצה?
קבלו את הדייט המרתק

כי האדם הוא השדה – דייט עם אריה זיתוני

אריה זיתוני ראש מועצת בנימינה לשעבר, איש ציבור עתיר זכויות וזה שעשה מתיחת פנים למושבה המנומנמת, הקים שכונות, גנים ואת בית ספר אמירים, חתום על פרויקטים רבים לטובת החינוך והספורט ועוד עשייה מבורכת.

ציור החיים – מיכל כהן אלדן בדייט עם יצחק פרנברג

יצחק פרנברג מוכר כשף והבעלים של בית קפה iz Cafe ומהיום גם כצייר. הוא נשוי לליאת ואבא מסור לשלושה ילדים : עדן, נהוראי וניתאי, מתגורר בזכרון יעקב.
סטורי טלר כריזמתי בדיוק כמו הצילחות המרהיב שלו, הוא מגיש את סיפור חייו, מתובל במילים בצרפתית עם קורטוב של מבטא שנותר ובעיקר ניכרת התחושה של סיפוק וגאווה ונוסטלגיה מעיר האורות שהעניקה לו את המישלן הוירטואלי – הילד משכונת רמת צבי ועד השף והצייר המוכשר.

דייט עם רז שמואלי – הישראלית היפה

רז שמואלי, בת 31 גרה היום בתל אביב, זמרת יוצרת. את תחילת דרכה המוזיקלית החלה בצבא בחיל החינוך לצידן של רוני דלומי ומשי קליינשטיין. לאחר שהשתחררה רז ביקשה להשתמש בפלטפורמת הטלוויזיה כדי להגיע לחשיפה, השתתפה בעונה הראשונה של The Voice ואף העפילה לגמר בתור המתמודדת המובילה בנבחרתו של אביב גפן והפסידה את הבכורה לקטלין רייטר.

דייט עם אליס ניומן-שונפלד; כוחה של אמונה, אהבה ואופטימיות מנצחת

בעוד חודש תציין אליס נוימן שונפלד את 90 שנותיה. 70 שנה מחייה התגוררה בלוס אנג'לס קליפורניה והיתה שותפה בבניית הקהילה היהודית ופעילה דומיננטית במטריית הארגונים היהודים למען מדינת ישראל. את יום הולדתה תחגוג אליס כעולה חדשה בישראל, בביתה החדש בזכרון יעקב, מוקפת בילדיה, נכדיה וניניה.

דייט עם הצלמת עדי עזרא על פרויקט "האור בעינייך"

"כל אדם הוא כמו כוכב מאיר אשר מפיץ את אורו ברבים והאור בא לידי ביטוי בעיקר בשעות החשכה". אחרי הדייט עם עדי עזרא הבנתי כמה היא כזאת. כמה אור יש באישה ובתמונות שהיא מצלמת בכישרון וברגישות. תהיתי מהיכן היא שואבת את העוצמות, מי האנשים שהשפיעו עליה, ומה החלומות שלה? קבלו את הדייט הכי מואר בדיוק לחנוכה

חיה ונושמת מוזיקה- דייט עם ליעד אלון

הטקסט החשוף נגע בליבי והלחן החל מזדמזם בראשי שעות ארוכות אחרי ששמעתי אותו לראשונה. הקול העמוק והמרגש אשר לרגע הרגיש לי שזאת מירי מסיקה. בבדיקה מהירה גיליתי זמרת יוצרת, מייד אין פרדס חנה כרכור בואכה משמרות שוקקת היצירה, שהצמיחה אמנים רבים כמו חנן בן ארי, אברהם טל וכעת הקול הנשי שמקבל את קדמת הבמה – זכרו את השם ליעד אלון!

דייט עם ד"ר חיים פרי מורה לחיים

ד"ר חיים פרי, תושב זכרון יעקב, הוא מחנך זה כ-60 שנה, החל מימיו כמורה צעיר במעברה בשדרות ועד לעצם ימינו אנו. הוא ניהל משך כמעט 30 שנה את כפר הנוער הנודע ימין אורד, ובהמשך הקים את ארגון "דרך כפר", שפעיל כיום בלמעלה מ-70 קהילות חינוך בפריפריה החברתית והגיאוגרפית, ועוזר להן להתוות ולנסח חזון ושפה לחינוך נוער מתבגר. פרי, שמשמש כנשיא הארגון, פעיל אישית, בין היתר, בפרויקט "עם-אדם" לקירוב בין בני נוער יהודים וערבים. בעבר זכה פעמיים בפרס "ארגון עולם הילדים" הנחשב ל"נובל של זכויות הילד". ביום ראשון הקרוב, יחד עם חמישה כלות וחתנים נוספים, יקבל מידי נשיא המדינה יצחק הרצוג את "עיטור הנשיא" – עיטור אזרחי המוענק על ידי נשיא מדינת ישראל למי "שתרמו תרומה יוצאת דופן למדינת ישראל או לאנושות, בכישרונם, בשירותם או בדרך אחרת"

דייט עם עמיתה אור – פיית הפילאטיס

"בראייה שלי אין עניין לקרוע את הגוף ולהתאמן חזק בכל מחיר. התוצאות הכי טובות מגיעות מתוך מקום של הקשבה וחיבור לגוף, מקום שיש בו שילוב בין התחזקות להרפייה ושחרור יביא את ההכי טוב עבורך."