אל תיתפסו משוחררים בפרדס חנה כרכור!

החלה אכיפה מוגברת ללכידת כלבים משוטטים ברחבי המושבה. תושבים שכלביהם ייתפס משוטט צפויים לקנס של 500 ₪

בחודשים האחרונים רבו פניות התושבים במוקד 106 על תופעת שוטטות כלבים, שכללו גם מקרי תקיפה של כלבים כלפי עוברי אורח. כחלק ממתן מענה, יחידת האכיפה והפיקוח של המועצה המקומית פרדס חנה כרכור בשיתוף האיגוד ווטרינרי שומרון החלו בימים אלו באכיפה מוגברת של חובת קשירת כלבים ומניעת השוטטות במקומות ציבוריים.

מעתה לכידת כלבים תבוצע מספר פעמים בשבוע ובימים משתנים וזאת על מנת למגר ככל הניתן תופעה שחרור כלבים במרחב הציבורי ועל מנת להבטיח לתושבים וילידנו מרחב ציבורי זמין ובטוח יותר.

בעלי/ות כלבים שלא ימנעו שוטטות כלבים ולא יטיילו עם כלביהם כשהם קשורים- צפויים לקנס של 500 ₪, זאת בנוסף עלות לכידת הכלב שצפויה להגיע למאות שקלים נוספים.

בתוך כך, במועצה המקומית פרדס חנה כרכור מבקשים השבוע את עזרת התושבים במיגור תופעת הכלבים המשוטטים ופונים לתושבים הנתקלים בכלבים משוטטים מתבקשים לעדכן את מוקד 106 ובכך לסייע למקד את האכיפה.

שיתוף ב-

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב vk
שיתוף ב reddit
שיתוף ב tumblr
שיתוף ב whatsapp

אולי יעניין אותך גם ...

זכרון יעקב: אלון ירון ואיתמר חייט – זוכי תחרות 'הנואם הצעיר' מטעם 'רוטרי'

מועדון 'רוטרי' זכרון-יעקב, המשיך במסורת ארוכת השנים וקיים את תחרות 'הנואם הצעיר', בסיומו זכו שני תלמידים, אשר ישתתפו בתחרות מטעם 'רוטרי' במסגרת האשכולות, ובהן חדרה, קיסריה, יקנעם, פרדס-חנה ונתניה.

קרא עוד >