פלי מגיד

בפינת הפאשניסטה המקומית השבוע מתארחת פלי מגיד, בת 24, מתגוררת בזכרון יעקב בעשור האחרון, ״בחודש האחרון אני מתגוררת בכרמיאל עם בן הזוג שלי.

התחלתי את המסלול הצבאי שלי בעתודה אקדמית שזה אומר שדחיתי את הגיוס על מנת לבצע תואר ראשון ברפואת חירום באוניברסיטת בן גוריון. כשסיימתי את התואר התגייסתי להיות פרמדיקית לוחמת בגדוד 92 ״שמשון״ בחטיבת כפיר, לאחר מכן יצאתי לקצונה ושובצתי להיות קצינת רפואה של חטיבת חברון. כיום אני סגנית ראש מדור טראומה בבה״ד 10- בית הספר לרפואה צבאית, בדרגת סרן, וסטודנטית לתואר שני ברפואת חירום וניהול מצבי אסון באוניברסיטת בן גוריון. ״

ספרי מתי פגשת בחייך את  הזיקה והאהבה לאמנות, אופנה וסטיילינג?
מאז ומתמיד אהבתי אופנה וסטיילינג ולצד המקצוע שלי והזיקה לעולם הרפואה תמיד ידעתי להעריך יופי, אומנות ועיצוב. חשוב לי שכל דבר שאני עושה יעשה בסטייל, אפילו הסטטוסקופ שלי ורוד.
הטיפים שלך ללייף סטייל ולסטיילינג
אם הייתי צריכה לתת טיפ ללייף סטייל וסטיילינג זה תמיד לשאוב השראה מכל דבר. זה מדהים שגם יצירות אומנות, איורים ואפילו טבע
יכולים להשפיע על סגנון הלבוש שלי ולתת לי השראה לעיצוב. בנוסף, תמיד לחפש ולהגיע למקומות מיוחדים ולא שגרתיים- דווקא שם תמיד אני מוצאת את עגלות הקפה המיוחדות, פינות החמד והחנויות הכי הכי. וכמובן שאפליקציות פינטרסט היא חלק בלתי נפרד ממקורות ההשראה שלי.
מהו משפט ״הכוח״ שמלווה אותך בחיים?
משפט ״הכוח״ שלי הוא אומנם קצת קלישאתי אבל החיים לימדו אותי שהוא כל-כך נכון וזה ש״אין דבר העומד בפני הרצון״. כל דבר ששמתי כמטרה לנגד עיניי ושאפתי להשיג בסופו של דבר הושג. תמיד בעבודה קשה ובנחישות וללא ויתורים.
מסר, ברכה לכלל הנשים
מאחלת לכל אישה לקום בבוקר ולאהוב את מה שהיא עושה ולהיות מונעת מאהבה למקצוע ולעשייה שלה. תמיד לשאוף להיות עוצמתית, עצמאית וחסרת מעצורים ונאמנה לעצמך ולדרך שלך. מכאן ״השמיים הם הגבול״.
פאשניסטה מקומית - פלי מגיד
צילום: אורן למדני

שיתוף ב-

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב vk
שיתוף ב reddit
שיתוף ב tumblr
שיתוף ב whatsapp

אולי יעניין אותך גם ...

מעיין גלקו

פאשניסטה מקומית שמחה וגאה לארח השבוע את מעיין גלקו מורה לאמנות ומחנכת בבית הספר ״החורש״ בזכרון יעקב, בת 36, מתגוררת

קרא עוד >

שרון מנחמי

שרון מנחמי מדריכת התעמלות לגיל השלישי ולגיל הרך. בת 47 מזכרון יעקב, נשואה לרועי, מהנדס תוכנה ואלקטרוניקה, ואמא לשניים, איתי

קרא עוד >

שרון בריל

שמי שרון בריל, בת 52, גרושה ואמא למאי בת ה-20, אני גרה בזכרון יעקב. אני מלווה א.נשים לחיות באורח חיים

קרא עוד >

תמי עמיחי

תמי עמיחי בת 48 מזכרון יעקב, אמא לעומרי בן 20 ודורון בת 17 נשואה לאילני.
במקצועה מעצבת אופנה ובהווה עובדת בצהרון מהמם במושב הבונים.

קרא עוד >