גלית דדון

צילום עצמי

השבוע הפאשניסטה המקומית היא אישה מעוררת השארה בחיוביות שלה ובתרומה שלה לקהילה, גלית דדון בת 49, מתגוררת בזכרון יעקב.
נשואה לשמעון (מתווך) ואמא לשלושה ילדים מקסימים (2 בנות 26 ו-23, ובן בן 14).

גלית היא הרכזת החברתית של מועדון ניצולי השואה בזכרון יעקב זו השנה השלישית, "עבודה עם המון סיפוק ובעיקר עבודה שמחברת אותי לניחוחות של העבר, לוינטג'"
בנוסף גלית היא סטייליסטית שמלווה נשים בתהליך של סידור הארון הפרטי, ועובדת בחנות של המעצבת דורית שדה בזכרון יעקב וגם שם היא מעניקה את שירותי הסטיילינג.

מתי גילית את הזיקה והאהבה לאופנה?

מאז שאני ילדה אהבתי בגדים ותכננתי ללכת ללמוד עיצוב אופנה בשנקר אחרי הצבא אבל החיים ניתבו אותי לדרך אחרת.
גלית מספרת "לפני כ-12 שנים החלטתי לנסות ולהגשים את חלומי ונרשמתי ללימודי אופנה בויצ"ו אך מהר מאוד הבנתי שמעצבת אופנה אני לא אהיה וסיימתי את השנה הראשונה מבלי להמשיך הלאה ולעשות עם זה משהו אך התשוקה לבגדים המשיכה לבעור בתוכי ושוב החיים לקחו אותי לנתיבים אחרים.
השינוי הגדול בחיי קרה לפני כ-4 שנים בעקבות לימודי הקאוצ'ינג ולימודי קונסטלציה משפחתית (שיטת טיפול שחושפת מערכות דינמיות במשפחה שלנו המשתרעות על פני מס' דורות).
בזכות הלימודים נוצר החיבור שלי לעצמי והתחיל מהלך של דיוק החיים והמון הבנות ותובנות לגבי החיים.
הרגשתי שהנשמה שלי מבקשת שינוי וגם סגנון הלבוש שלי ולכן עברתי תהליך עם סטייליסטית אישית על מנת לדייק את סגנון הלבוש שלי.
יחד עם התהליך שעברתי התחלתי להתעניין בבגדי יד שנייה ואז גם גיליתי את עולם הוינטג', כי בעצם למה לייצר בגדים חדשים שיש כ"כ הרבה בגדים קיימים? ואיזה שמחה זו בשבילי להפיח חיים בבגד שהיה שייך למישהי אחרת שאולי כבר איננה בין החיים ולדמיין מי אותה אישה הייתה.
כל התהליכים האלה גרמו לי להבין שאני רוצה לשלב בין עולם הקאוצ'ינג לעולם הסטיילינג, לקחת את כל הכלים שצברתי בארגז הכלים שלי ולעזור לנשים אחרות לגלות את הקסם שבבגדים ובעיקר את היופי שבהן, לעזור להן לדייק את הארון שלהן ולהרגיש נפלא עם עצמן.

מהו הטיפ שלך לטיפוח ואיך זה מתקשר לרושם ראשוני?

גדלתי בבית בו האסתטיקה והטיפוח היו חשובים ואת זה ספגתי ולכן אני יכולה להעיד על עצמי שאני אישה שהטיפוח מאוד חשוב לה ואני משקיעה בזה לא מעט.
אנחנו בעצם כרטיס הביקור של עצמינו ורושם ראשוני הוא אחד המרכיבים המכריעים בקביעת התפיסה הכללית על אותו אדם בזמן קצר (סביב ה-7 שניות) וזה מה שיכריע ביחסים העתידיים בין אותם אנשים.
במפגש הקצר הזה נקבעת הדעה הכללית על האדם ובפרט דעה על המראה, שפת הגוף, ריח גוף, צורת לבוש וכמובן התבטאות.
"אין הזדמנות שנייה ליצור רושם ראשוני" ולכן בעיניי לאסתטיקה יש תפקיד מכריע, לא משנה מה האדם ילבש כל עוד בגדיו מכבדים, נקיים ומגוהצים ובוודאי ללא כתמים וריח גופו יהיה נעים הרושם עליו יהיה חיובי.

 

צילום עצמי

 

מהו הטיפ שלך לסטייליסטית המתחילה?

סטיילינג זה דבר שמשתנה אצלנו האנשים כל הזמן ואני לא מדברת על טרנדים של אופנה.
אנחנו לא מתלבשים היום כמו שהתלבשנו בגיל הנעורים או בגיל 20 מכיוון שהגוף שלנו משתנה ולכן גם הלבוש משתנה בהתאם. בנוסף ככל שאנו מתבגרים ומתפתחים אנחנו בעצם משדרים מסרים אחרים וזה בא לידי ביטוי בסגנון הלבוש שלנו.
בעיניי ככל שאנחנו נהיה מחוברים לעצמנו ונדייק את עצמנו זה יבוא לידי ביטוי בבחירת מקצוע, מקום עבודה, זוגיות, חברים וגם בבגדים.
הטיפ המנצח שלי הוא שארון מדויק ונכון יורכב מ-70% בייסיק (הכוונה דברים שהם ללא פרינטים ולא נחשבים לטרנדיים), 20% בלבד טרנדיים ו-10% אוונגרדיים (מיוחדים) ואז קל ליצור מארון כזה הרבה אאוטפיטים.

צילום עצמי
מהי האג'נדה והמסר שלך לקוראי המדור?

להשתדל עד כמה שניתן לחיות לפי הערכים שחשובים לנו, לדייק את עצמנו ואת הדרך שלנו כל הזמן, ללכת לפי תחושת הבטן ובעיקר לא להישאר במקום שלא טוב לנו בו.
בכולנו יש גם דברים יפים וטובים וגם דברים פחות יפים וטובים, ביום שנקבל את זה ונאהב את עצמנו כפי שאנחנו זה ישחרר אותנו מהמון כבלים ובעיקר יגרום לנו לחיות עם עצמנו בשלום.
ולסיכום, התהליך שאני רוצה להעביר נשים זה קודם כל לגלות ולראות את כל החוזקות והיופי שיש בכל אחת, להבין מה הקושי של האישה הן בקניית בגדים והן בבחירת בגדים מהארון.
לדייק את סגנון הלבוש שמתאים לכל אחת הן מבחינת מבנה גוף וצבעים והן במסר שכל אישה רוצה להעביר ובעיקר להרגיש.
כל זה כמובן יתכתב עם האג'נדה שלי של אופנה מקיימת שומרת על כדור הארץ.

צילום עצמי

שיתוף ב-

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב vk
שיתוף ב reddit
שיתוף ב tumblr
שיתוף ב whatsapp

אולי יעניין אותך גם ...

מעיין גלקו

פאשניסטה מקומית שמחה וגאה לארח השבוע את מעיין גלקו מורה לאמנות ומחנכת בבית הספר ״החורש״ בזכרון יעקב, בת 36, מתגוררת

קרא עוד >

שרון מנחמי

שרון מנחמי מדריכת התעמלות לגיל השלישי ולגיל הרך. בת 47 מזכרון יעקב, נשואה לרועי, מהנדס תוכנה ואלקטרוניקה, ואמא לשניים, איתי

קרא עוד >

שרון בריל

שמי שרון בריל, בת 52, גרושה ואמא למאי בת ה-20, אני גרה בזכרון יעקב. אני מלווה א.נשים לחיות באורח חיים

קרא עוד >

תמי עמיחי

תמי עמיחי בת 48 מזכרון יעקב, אמא לעומרי בן 20 ודורון בת 17 נשואה לאילני.
במקצועה מעצבת אופנה ובהווה עובדת בצהרון מהמם במושב הבונים.

קרא עוד >