רעות ועקנין טולדנו

השבוע בפאשניסטה מקומית נרגשת לארח את האישה המופלאה רעות ועקנין טולדנו בת 35 רווקה מזכרון יעקב.

רעות עברה לזכרון יעקב לפני ארבע שנים, עובדת בעסק של טיפוח ויופי, לק וג׳ל לציפורניים -rutita-. בעבר הייתה בעלת עסק של עוגות מעוצבות וקינוחים, "והכי חשוב – דודה במשרה מלאה לשני נסיכים ונסיכה אורי, אריאל ונעמה".

מתי גילית את הזיקה והאהבה לאופנה, עיצוב, ואמנות?

האמת שכילדה קטנה תמיד היו לנו, לאחי ולי את העוגות הכי שוות בכיתה, הכי יפות מרשימות וטעימות. אמא שלי ז״ל הייתה אופה ואבא שלי שיבדל לחיים ארוכים היה מקשט הכי מיוחד שיש. יש לי אבא שיש לו ידי זהב, תמיד אמרנו שזה הגיע בגנים ממנו. גדלתי בבית שהעין אוכלת, גם כילדה אפילו חביתה הייתה מצולחתת בצורה הכי מגרה ומזמינה וזה דבר שנטמע בי.

כשגדלתי תמיד הייתי מכינה לכולם את העוגות יום הולדת או גיוס. אם מישהי רצתה פן או איפור תמיד היו מגיעים אליי, כל תחום היופי והאומנות תמיד דיבר אליי והיה חלק ממני. ועם השנים יותר ויותר התחברתי לפן הזה.

גרתי עשר שנים בספרד ובעוד מספר מקומות באירופה והרבה נטמע גם מכל הטיולים שלי, מכל התרבויות והאנשים שפגשתי במהלך השנים. כשחזרתי לארץ עברתי לזכרון יעקב וידעתי שכדי להישאר בארץ אני צריכה לעשות מה שאני אוהבת, ואוטומטית זה הלך לכיוון הזה ופתחתי עסק של עוגות.

אין יותר מספק מלשמח מישהו, להיות חלק מהיום המיוחד שלו ובמיוחד לראות שהוא נהנה ממה שאת יוצרת.
ב״ה גם העסק החדש שלי של הלק ג'ל עדיין מדבר את אותה שפה, שפה של יצירה, שפה של אומנות, להרגיש את האחר ובמקום מסוים לעשות טוב בדרך שלי.

מה הטיפים שלך לסטיילינג, וללייף סטייל או הטיפים שלך לפאשניסטה מתחילה?

הטיפ שלי הוא שכל יום הוא יום חדש, כל יום הוא יום של עשייה והגשמה. לא לפחד משינויים! נכון שלפעמים צריך את האומץ הראשוני לעשות את הצעד הראשון, אבל שינויים מביאים את הברכה שלהם לחיים שלנו.
ברגע שנעשה את מה שאנחנו אוהבים לעשות נקום עם חיוך בבוקר, וברגע שקמים עם חיוך אתה פשוט משדר את היופי הפנימי שלך החוצה. ואם על הדרך גם שינינו או עשינו טוב למישהו אז הרווחנו בגדול!

מהו משפט הכוח שלך/האג׳נדה שמלווה אותך בחיים?

המשפט שמלווה אותי בשנתיים האחרונות מאז שאיבדתי את אמי הוא לא לקחת שום דבר ואף אחד כמובן מאליו, במיוחד להתייחס לאהובים שלנו בכבוד הראוי להם, להנות ולהעריך כל רגע כאילו זה היום האחרון.
והמשפט שהכי מלווה אותי תמיד שזה משהו שאמא שלי ממש השרישה בנו זה ״תעשה טוב וטוב יקיף אותך״ על זה גדלתי בבית, לעשות טוב ללא תמורה, זה כבר יחזור אליך כפל כפליים!

מסר, תובנה או ברכה לכלל הנשים

התובנה המשמעותית בעיני היא לעשות מה שאתה אוהב. ברגע שאתה עוסק במשהו שאתה אוהב
אתה מרגיש את החיים שהם הרבה יותר משמעותיים, אתה קם עם חיוך ומפזר אור לכל עבר. הפנימיות שלנו מקרינה על החיצוניות ואנחנו הרבה יותר יפים כשטוב לנו והפוך, כשטוב לנו עם איך שאנחנו נראים ואיך שאנחנו מתלבשים זה מקרין על היופי הפנימי שלנו.

שיתוף ב-

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב vk
שיתוף ב reddit
שיתוף ב tumblr
שיתוף ב whatsapp

אולי יעניין אותך גם ...

מעיין גלקו

פאשניסטה מקומית שמחה וגאה לארח השבוע את מעיין גלקו מורה לאמנות ומחנכת בבית הספר ״החורש״ בזכרון יעקב, בת 36, מתגוררת

קרא עוד >

שרון מנחמי

שרון מנחמי מדריכת התעמלות לגיל השלישי ולגיל הרך. בת 47 מזכרון יעקב, נשואה לרועי, מהנדס תוכנה ואלקטרוניקה, ואמא לשניים, איתי

קרא עוד >

שרון בריל

שמי שרון בריל, בת 52, גרושה ואמא למאי בת ה-20, אני גרה בזכרון יעקב. אני מלווה א.נשים לחיות באורח חיים

קרא עוד >

תמי עמיחי

תמי עמיחי בת 48 מזכרון יעקב, אמא לעומרי בן 20 ודורון בת 17 נשואה לאילני.
במקצועה מעצבת אופנה ובהווה עובדת בצהרון מהמם במושב הבונים.

קרא עוד >