רות מרי מגן מיינצר

בת 53 נשואה לרן ואמא לארבעה ילדים, מרי רוז בת 35 שחיה כרגע באוסטרליה, אלון בן 21.5 חייל משוחרר מדריך במכינה קדם צבאית, פז בת 18.5 חיילת במג״ב וארז בן 15 תלמיד בתיכון המושבה.

רות מרי נולדה בפיליפינים אבל גדלה והתחנכה בישראל מגיל 10. בעבר עבדה כסייעת בגן ילדים וכעת היא עובדת באופן עצמאי, אוספת ומטפלת בילדים אחרי הלימודים. בשעות הפנאי היא אוהבת לעצב בגדים ולרקוד.

מתי גילית את הזיקה והאהבה לאופנה, עיצוב ואמנות?

כשהייתי צעירה תמיד אהבתי דברים מיוחדים במיוחד שמדובר בבגדים, תמיד הייתי מושפעת הן מהתרבות האסייתית והן מהתרבות המערבית.
אהבתי לאופנה התחילה עוד כשהייתי תלמידה ובתיכון למדתי עיצוב ותפירה במגמת אופנה בבית הספר ויצ"ו צרפת, בתל אביב.
מאז ועד היום אני אוהבת ללבוש דברים ייחודיים שנותנים לי להרגיש שאני מיוחדת. לפעמים אני מעצבת לעצמי את השמלות לפני אירוע בשביל הכייף.

מה הטיפים שלך לסטייליג ולייף סטייל או מה הטיפים שלך לפאשניסטה מתחילה?

הטיפים שלי לסטיילינג הם שלכל אחד ואחת יש את האופי הייחודי לו/לה, אז אני חושבת שתמיד צריך להתאים את הלבוש לפי האופי הייחודי של אותו אדם. על מנת לבטא את עצמינו בלבוש ובסגנון אופנה, תמיד כדאי ללבוש בגדים בהם אנחנו מרגישים הכי נוח. מבחינתי כדי להיות אופנתיים לא תמיד חייבים ללבוש את מה שהאופנה מכתיבה אלא להתלבש במה שנותן את ההרגשה הטובה והנוחה לנו ביותר.

מהו משפט הכוח שלך/ האג׳נדה שמלווה אותך בחיים?

משפט הכוח שלי לחיות את החיים באופטימיות ובשמחה רבה כי החיים קצרים מידי בשביל לחיות אחרת. בחיי עברתי דברים קשים ומאתגרים רבים וגם איבדתי אנשים – שיקרים לי. גידלתי ילדה כשאני בעצמי הייתי עוד ילדה למעשה, אך כבר אז אמרתי לעצמי הכל יהיה בסדר אני אתמודד ואצליח.
תמיד האמנתי שבעתיד אצליח לקדם את עצמי ולזכות בחיים טובים יותר ממה שהכרתי אני בתור ילדה ואף אוכל להעניק לילדיי חיים טובים יותר.
לימדתי את עצמי תמיד לשמוח למרות שיש הרבה קושי. ניסיתי ואני עדיין מנסה לראות את החיים בדרך חיובית ושמחה. אני תמיד משתדלת ודואגת שכל הסובבים אותי יהיו גם הם שמחים ומאושרים.

מסר, תובנה או ברכה לכלל הנשים

המסר שלי הוא לחיות את החיים באופטימיות ובשמחה, לא משנה מה אנחנו עוברים בחיים עדיף תמיד לנסות לחייך, לשמוח ולחשוב חיובי, לתת לסובבים אתכם אהבה רבה וכבוד.

צילום: ג׳ריך מיליימר וגלוריה קסטיליו

שיתוף ב-

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב vk
שיתוף ב reddit
שיתוף ב tumblr
שיתוף ב whatsapp

אולי יעניין אותך גם ...

מעיין גלקו

פאשניסטה מקומית שמחה וגאה לארח השבוע את מעיין גלקו מורה לאמנות ומחנכת בבית הספר ״החורש״ בזכרון יעקב, בת 36, מתגוררת

קרא עוד >

שרון מנחמי

שרון מנחמי מדריכת התעמלות לגיל השלישי ולגיל הרך. בת 47 מזכרון יעקב, נשואה לרועי, מהנדס תוכנה ואלקטרוניקה, ואמא לשניים, איתי

קרא עוד >

שרון בריל

שמי שרון בריל, בת 52, גרושה ואמא למאי בת ה-20, אני גרה בזכרון יעקב. אני מלווה א.נשים לחיות באורח חיים

קרא עוד >

תמי עמיחי

תמי עמיחי בת 48 מזכרון יעקב, אמא לעומרי בן 20 ודורון בת 17 נשואה לאילני.
במקצועה מעצבת אופנה ובהווה עובדת בצהרון מהמם במושב הבונים.

קרא עוד >