פאשניסטה מקומית – ויולט כהן

השבוע הפאשניסטה המקומית היא אחת הנשים היפות, המטופחות ומעוררות השראה, ויולט כהן, תושבת קיסריה, נשואה לשף רפי כהן, אמא לשלושה ילדים. ״אני כרגע בפנסיה. בעברי הייתי מנהלת אדמיניסטרטיבית של גני אירועים לוקא ושרונית שבבעלותנו. ‏לפני כשנתיים פרשנו בעלי ואני לא לפני שעשינו העברה בין דורית לילדים שלנו".

מתי גילית את הצד שבך שאוהב אופנה, עיצוב ואמנות?

אהבתי לאופנה היא מאז שאני זוכרת את עצמי, אני זוכרת שמגיל 12 עבדתי רק בשביל לרכוש איפור, בישום ובגדים אופנתיים, את כל מה ‏שהרווחתי השקעתי בלבוש תכשיטים, משקפיים, נעליים, הכל… עד היום כל הזמן אני מוצאת את עצמי רודפת אחרי הסטייל וזאת התשוקה שלי ליופי אופנה עם הרבה שיק.

מה הטיפים שלך לפאשניסטה מתחילה?

‏הטיפים שלי הם בעיקר לעקוב ולהתעדכן אחרי טרנדים חדשים במגזינים כמו לאשה, מגזינים מחו"ל שמעדכנים ומתחדשים כל הזמן. ממליצה לטייל בחנויות ולראות את האופנה העכשווית, הטרנדים והלוקים החדשים עם הסטייל, לרכוש ולהתחדש.

מה משפט הכוח שלך והאג׳נדה שמלווה אותך בחיים?

המשפט שלי הוא שרצוי כל הזמן להתחדש. חשוב להתפטר מהישן ולהתחדש, שוב אם יש לכך אפשרות כלכלית אז תמיד להתחדש בבגדים אופנתיים, באקססוריז, בנעליים ובתכשיטים. וזה מה שאני מיישמת – אני מתחדשת כל הזמן, תורמת הרבה מהבגדים הישנים שלי למרות שהם נראים כמו חדשים.
המסר שלך לקוראי המדור
‏תמיד להתחדש ולקנות חדש זה מה שעושה לי את זה. אני חוזרת תמיד שמחה ועם מצב רוח טוב. אני חושבת שאישה, אפילו בגיל 72, צריכה להשקיע במראה שלה ולהיות מטופחת, זאת ההמלצה שלי לנשים.

שיתוף ב-

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב vk
שיתוף ב reddit
שיתוף ב tumblr
שיתוף ב whatsapp

אולי יעניין אותך גם ...

מעיין גלקו

פאשניסטה מקומית שמחה וגאה לארח השבוע את מעיין גלקו מורה לאמנות ומחנכת בבית הספר ״החורש״ בזכרון יעקב, בת 36, מתגוררת

קרא עוד >

שרון מנחמי

שרון מנחמי מדריכת התעמלות לגיל השלישי ולגיל הרך. בת 47 מזכרון יעקב, נשואה לרועי, מהנדס תוכנה ואלקטרוניקה, ואמא לשניים, איתי

קרא עוד >

שרון בריל

שמי שרון בריל, בת 52, גרושה ואמא למאי בת ה-20, אני גרה בזכרון יעקב. אני מלווה א.נשים לחיות באורח חיים

קרא עוד >

תמי עמיחי

תמי עמיחי בת 48 מזכרון יעקב, אמא לעומרי בן 20 ודורון בת 17 נשואה לאילני.
במקצועה מעצבת אופנה ובהווה עובדת בצהרון מהמם במושב הבונים.

קרא עוד >