קפיצה קטנה ואתם שם – חופשה במיקונוס

מי שבוחן עלויות של חופשות בישראל, יכול לגלות מהר מאוד שבמקרים רבים הן פשוט לא משתלמות במובן הזה, שעלות חופשה בישראל יקרה יותר מאשר עלות חופשה בחו"ל, בוודאי אם מדובר על חופשה ביעד קרוב. לכן, הרבה משתלם לחפש יעד כזה, כזה שלא דורש זמן טיסה ממושך ולא בהכרח דורש התעסקות בפרטים רבים, לרכוש כרטיס טיסה ולצאת לחופשה, אפילו אם מדובר בנופש של סופ"ש.

אחת הדוגמאות לכך היא מיקונוס. מדובר על אי יווני בים האגאי. מדובר על יעד שזמן הטיסה מתל אביב הוא שעה ארבעים בטיסה ישירה, וכן ניתן להגיע אליו דרך יעדים אחרים ביוון. מדובר באחד האיים הפופולאריים ביותר, הן בקרב ישראליים והן בקרב תיירים בחו"ל.

טיסות למיקונוס יוצאות כל הזמן, בוודאי בתקופת האביב והקיץ. מכאן אנחנו יכולים להסיק שאלו התקופות החמות מבחינה תיירותית ועל כן, סביר להניח שבתקופות אלו יהיה ביקוש רב גם למקומות לינה באי. מי שרוצה לשהות בו במשך מספר ימים, יצטרך להזמין מקום מראש הן לטיסה והן לחדרים בבית מלון. קיימת תמיד גם אופציה לשכור וילה באי, דירה או לחפש בית הארחה.

חשוב לציין, עם השנים, כתוצאה מהביקושים הרבים ישנה עלייה במספר טיסות למיקונוס, ואנחנו יכולים למצוא הרבה יותר חברות, מקומיות וזרות שטסות אל האי. יחד עם זאת, עדיין מומלץ להזמין מקום מראש ולא לחכות לרגע האחרון.

מה אפשר לעשות במיקונוס?

כפי שאנחנו מבינים, מיקונוס הוא אי יווני תיירותי קלאסי. הוא מציע מגוון רחב של פעילות ספורט ימי, אפשר למצוא בו שורה של אתרי צלילה ושייט, כמו כן, אפשר למצוא בו בתי מלון עם מגוון רחב של אטרקציות ומגרשי ספורט, ומי שרוצה יכול גם לשכור אופנועים או אופניים ולעשות טיולי שטח במקום. משפחות המעוניינות לשכור רכב ולנהוג באי, יכולות לעשות זאת בקלות רבה, שכן הכבישים מאוד נוחים והמרחקים אינם גדולים מדי.

מיקונוס זה אי המושך אליו תיירים רבים, לא רק מישראל אלא מכל העולם. הסיבות לכך שהוא אי מאוד ציורי ויפה, אפילו רק בשביל להסתובב ברחובות שלו, כמו כן הוא מציע הרבה מאוד אתרי בילוי וחיי הלילה בו פורחים. האי מציע שורה ארוכה של חופים מרהיבים ביופיים עם מגוון אטרקציות שונות. מהאי אפשר גם לשוט אל יעדים שונים, כולל איים שונים שנמצאים בסביבה.

למי זה יכול להתאים?

טיסות למיקונוס יכולות להתאים לכל אחד. בין אם מדובר ברווקים ורווקות המעוניינים לצאת לנופש בגפם, זוגות המחפשים מקום להעביר בו סופשבוע רומנטי, משפחות עם ילדים או קבוצות חברים. אל האי מגיעים לא פעם כאלה המעוניינים לחגוג מסיבות רווקים ורווקות.

מאחר ומדובר ביעד קרוב וזול, אזי שהוא הפך לאטרקציה בקרב ישראלים רבים ובצדק.

קפיצה קטנה ואתם שם - חופשה במיקונוס shutterstock

שיתוף ב-

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב vk
שיתוף ב reddit
שיתוף ב tumblr
שיתוף ב whatsapp

אולי יעניין אותך גם ...