טיפול רדיאס כביוסטימולטור לטיפול בעור הפנים מתחת לגיל 50

כשנכנסים אל מרפאת כללית אסתטיקה ברמת אביב אי אפשר שלא לחוש בהתפעלות. קליניקה יפיפייה בעיצוב מודרני ומזמינת פנים. פקידות הקבלה מספקות שירות אדיב וחייכני. אני בדרכי לטיפול אצל ד"ר אלנבוגן ערן, מומחה לרפואת עור מצוות המומחים של כללית.

כל מי שבקיא בעולמות היופי יודע שברוב המקרים האתגר של הרופאים בתחום הוא מציאת טיפול שיעניק מראה טבעי, כזה שלא יראו על המטופלים שנעשתה פרוצדורה כלשהיא אלא רק יחמיאו למטופל על עור שנראה בריא, מתוח וחיוני. אני הגעתי לשמוע על ההמלצה שלו עבורי לשמירה על עור פנים זוהר וצעיר .

ד"ר אלנבוגן מסביר כי עם השנים פותחו שיטות שונות לטיפול בקמטים וקמטוטים וכיום קיימות מגוון אפשרויות לטיפול. הנפוץ מכולם הוא הרפיית השרירים בעיקר בשליש העליון של הפנים בעזרת הזרקת חלבון בוטוקס, מילוי נפחים בעזרת חומצה היאלורונית ועידוד ייצור קולגן בעזרת טיפולי ביוסטימולציה.

דר ערן אלנבוגן כללית אסתטיקה צילום שלי גנדל

יצוין כי לפני החלטה על טיפול מסוים יש צורך בהתאמה אישית מצד הרופא של סוג הטיפול, לתופעה אותה ירצה לשפר, לסוג העור תוך התחשבות בגיל, בהיסטוריה הרפואית , בתרופות הקבועות וכו'.

ד"ר אלנבוגן המליץ לי על מזו-רדיאס. טיפול ביוסטימולטור –  המגרה ומעודד ייצור קולגן ואלסטין.

הרדיאס הוא חומר הקיים ומוכר בשוק מזה שנים רבות. הוא מבוסס על סידן (קלציום הידרוקסי-אפטיט) ונמצא ברקמות הגוף באופן טבעי ולכן בדומה לחומצה היאלורונית, בטיחותו גבוהה והוא מאושר לשימוש ע״י ה-  CE ,FDA ומשרד הבריאות הישראלי.

"החומר מעניק מראה טבעי מאוד והינו שילוב של ג'ל עם חלקיקי קלציום.

מרפאת כללית אסתטיקה רמת אביב צילום שלי גנדל

אופן הטיפול דומה מבחינה טכנית להזרקת חומצה היאלורונית, הטיפול מתבצע בקליניקה תחת הרדמה מקומית וניתן לחזור לפעילות רגילה מיד לאחריו. לרוב, ניתן להשתמש בהזרקת רדיאס למילוי קמטים, השבת נפחים, אפקט הרמה ומיצוק של עור הפנים, הלסת והצוואר, עיצוב תווי הפנים וייצור לחות וגמישות במרקם העור. למשל להשגת נפח, בעיצוב קו הלסת אצל גברים (מאחר והעור יותר עבה ויש צורך בחומר עם "יכולת הרמה" גבוהה יחסית) לחילופין ניתן להשתמש בו גם בצורה מדוללת להזרקה כביוסטימולטר לצורך גירוי הרקמות להפקת קולגן. ההזרקה מתבצעת בטכניקה של כניסה לעור עם נקודה בודדת, כך ניתן להגיע לכל חלקי הפנים בצורת מניפה ולמנוע דקירות נוספות".

מרפאת כללית אסתטיקה רמת אביב צילום שלי גנדל

הזרקת רדיאס מספקת פתרון כפול: בטווח המיידי ופתרון בטווח הארוך גם יחד.
ניתן לראות תוצאות מיידיות לאחר ההזרקה ובנוסף לתוצאות המיידיות – הרדיאס מגרה את העור לייצר קולגן טבעי ולכן פעילותו ממשיכה גם לאחר ההזרקה עצמה ובכך אפקטיבי בהרבה בהשוואה לחומצה היאלורונית. כלומר – הטיפול משיג תוצאות מיידיות שהולכות ומתעצמות כמה חודשים אחרי הטיפול הראשוני ומחזיקות מעמד לתקופה ארוכה, במהלך התקופה כאמור חלה התחדשות של רקמת החיבור.  "תראי את זה כהשקעה עתידית, התוצאות יראו רק בעוד 3 חודשים ויישמרו עד כשנה וחצי לערך".

דבר הנסיינית: הטיפול עבר בצורה מקצועית ועדינה ביותר. ללא תופעות לוואי, קצת נפיחות באזור שעברה תוך שבוע. והעור אכן זוהר מתוח וחיוני.

כללית אסתטיקה , מרפאת רמת אביב ברודצקי 43, ת"א. 03-740-7702

אתר כללית אסתטיקה  https://www.clalitaesthetics.co.il/

פרטי התקשרותטלפון: 03-6111700 | *2829 פקס: 03-7447248

שעות פעילות המוקדא'-ה' 08:00-20:00 ו' 08:00-12:30

שיתוף ב-

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב vk
שיתוף ב reddit
שיתוף ב tumblr
שיתוף ב whatsapp

אולי יעניין אותך גם ...