הסתיים שיפוץ בבית העלמין בבנימינה

השבוע הושלמה עבודת השיפוץ ושדרוג בית העלמין הוותיק בבנימינה במסגרתה שופצה רחבת הכניסה, ושופץ מבנה הטהרה והשירותים.

"רוב מבני המועצה וותיקים ועל כן נדרשים לשיפוץ רציף במהלך השנים כדי לשפר את הנגישות והשירותיות שלהם. בית העלמין הוותיק הוא אחד ממבני המועצה שנדרש לשיקום וכך ביצענו. חווית הביקור בבית העלמין קשה לכשעצמה ולכן היה מקום לשדרג את השירות במקום" הסביר ראש המועצה, איתי ויסברג.

בית העלמין הוותיק בבנימינה ממוקם בלב המושבה ומהווה מוקד עליה לרגל לא רק עבור משפחות האבלים אלא גם עבור מטיילים רבים שמגיעים לסיורים במושבה הציורית ועולים לקברו של הפיזמונאי והמשורר אהוד מנור ז"ל.

במהלך החודשים האחרונים בוצע איטום מחודש לכל מבנה הטהרה, הוסדרו הניקוזים ושופצו חדרי השירותים. בנוסף רחבת הכניסה שהפכה למפגע עם השנים בשל שורשים שהרימו את מרצפות האבן, עברה שיפוץ .
מנהל בית העלמין, אשר דהן: "בית העלמין בבנימינה בן 97 שנה. בשנים האחרונות הושקעו משאבים רבים לשדרוג והכנת תשתיות קבורה. כמו בכל הארץ גם בבנימינה עברנו בשנים האחרונות לקבורה במכפלות על מנת לאפשר ניצול מיטבי לשטחי הקבורה המוגבלים.
כל שדרוג שנעשה במקום מתבצע מתוך כוונה לשפר ולטייב את השרות עבור המשתמשים. 

בית העלמין בבנימינה
בית העלמין בבנימינה

שיתוף ב-

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב vk
שיתוף ב reddit
שיתוף ב tumblr
שיתוף ב whatsapp

אולי יעניין אותך גם ...

זכרון יעקב: אלון ירון ואיתמר חייט – זוכי תחרות 'הנואם הצעיר' מטעם 'רוטרי'

מועדון 'רוטרי' זכרון-יעקב, המשיך במסורת ארוכת השנים וקיים את תחרות 'הנואם הצעיר', בסיומו זכו שני תלמידים, אשר ישתתפו בתחרות מטעם 'רוטרי' במסגרת האשכולות, ובהן חדרה, קיסריה, יקנעם, פרדס-חנה ונתניה.

קרא עוד >