תמר שטיינברג, רק בת 16: אלופת העולם לנוער בגלישת רוח – מחוף הכרמל

תמר שטיינברג מקיבוץ נחשולים, הגולשת הצעירה ביותר שהשתתפה באליפות העולם לנוער בגלישת רוח שהתקיימה באגם סילבפלאנה בשווייץ, ניצחה את התחרות בגדול – וזכתה בתואר 'אלופת העולם'.

בתחילת השבוע (א') הגיעה לסיומה אליפות העולם לנוער בגלישת רוח, עם מדליית זהב ישראלית לגולשת תמר שטיינברג. ביחד עם זכייתו של תומר אדירן במדליית הארד, מדובר בהישג מרשים מאוד של הנבחרת בדגם ה-IQ פויל העולמי.

תמר שטיינברג אלופת העולם , צילום יח"צ – חד פעמי ENGADINWIND-SAILING ENERGY

תמר חגגה את יום הולדתה ה 16 ממש עם פתיחת התחרות, והייתה הצעירה ביותר מבין כל המשתתפות. את השיוט הראשון במוקדמות פסלה תמר, אך לאחר מכן ניצחה את כל שלושת השיוטים הבאים, ואת המוקדמות סיימה במקום הראשון, ממנו העפילה ישירות לגמר.
שיוט הגמר של תמר נפתח בצמידות גבוהה לשתי מתחרותיה הצ'כיות, אך בהמשך ביצעה תמר בחירות טקטיות שונות מהן – בחירות שהביאו אותה עד לזכייה במדליית הזהב.

בסיום אמרה שטיינברג: "אני כל כך מאושרת. עבדתי כל כך קשה כל השנה וכרגע הכי חשוב לי להודות לכולם בישראל על התמיכה. תודה למועדון שלי בשדות ים, למאמן שלי דן ארנון, למשפחה ולחברים."

תמר שטיינברג צילום איגוד השייט

שיתוף ב-

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב vk
שיתוף ב reddit
שיתוף ב tumblr
שיתוף ב whatsapp

אולי יעניין אותך גם ...

זכרון יעקב: אלון ירון ואיתמר חייט – זוכי תחרות 'הנואם הצעיר' מטעם 'רוטרי'

מועדון 'רוטרי' זכרון-יעקב, המשיך במסורת ארוכת השנים וקיים את תחרות 'הנואם הצעיר', בסיומו זכו שני תלמידים, אשר ישתתפו בתחרות מטעם 'רוטרי' במסגרת האשכולות, ובהן חדרה, קיסריה, יקנעם, פרדס-חנה ונתניה.

קרא עוד >