חיילים מקומיים -מסיים קורס קצינים אחוד מאור עקיבא!

ביום חמישי ה-7.7 הגיע לסיומו קורס קצינים אחוד של כל מקצועות החי"ר בטקס מרגש ברחבת המסדרים של בה"ד אחת. בין המסיימים עמד בגאווה בניה שלם, בן 22 מאור עקיבא שמשרת בסיירת גבעתי

בניה למד בתיכון בבית ספר דתי, הרחיב ביולוגיה, תנ"ך ותושב"ע ובזמנו הפנוי התנדב והדריך בתנועת הנוער 'בני עקיבא'. בכיתה י"ב, המשיך במסלול ההתנדבות והתנדב בעמותת "נירים".
בניה הוא הבכור מתוך שמונה אחים.

לבניה היה מסלול צבאי ארוך עד שהגיע לסיירת גבעתי. תחילה, עשה גיבוש ליחידות מטכ"ל, שם נפצע. את הגיבוש הנוסף הוא עבר, אבל הפציעה המשיכה להראות את אותותיה והוא התגייס בסופו של דבר לפלס"ר 401 של חיל השריון. בניה סיים מסלול בפלס"ר שבסופו קיבל את הכומתה ממפקד הצוות שהיה לו, יצא לקורס מ"כים ואחרי תקופה נודע לו שסגרו את היחידה. משם, עבר בניה לגדס"ר גבעתי ויצא לקורס הקצינים.

"היה לי ברור שלא אוותר על לוחמה. עניינו אותי האתגרים הפיזיים והמנטליים שחווים הלוחמים ורציתי להתמודד איתם. יצאתי לקצונה כי אני אוהב את מה שאני עושה, את המסגרת הצבאית ואת האנשים." בניה מספר.
עוד מוסיף בניה על קורס הקצינים שעבר: " הקורס הוא קשה. אני באמת גאה שסיימתי אותו ומאושר להגיד שאני קצין בצבא ההגנה לישראל.
סבא שלי נפטר ממש בתחילת הקורס, ולשמחתי הספקתי לספר לו שאני יוצא לקצונה. לא אשכח לעולם איך הוא מחא לי כפיים, את המבט המאושר שלו בעיניים, הוא היה גאה בי. אני מקווה שהוא עדיין צופה מלמעלה ומתגאה."

בניה, יישר כוח, אנחנו גאים בך! המון בהצלחה בהמשך הדרך!

בניה שלם
צילום: דובר צה"ל

שיתוף ב-

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב vk
שיתוף ב reddit
שיתוף ב tumblr
שיתוף ב whatsapp

אולי יעניין אותך גם ...