גאווה מקומית- קבלו את מצטיינת חטיבת החילוץ לראש השנה התשפ"ג, סמל אורי שפירא מבנימינה!

ביום רביעי ה-21.09 התקיים טקס מצטייני ראש השנה בראשות אלוף- משנה אלעד אדרי, מפקד חטיבת החילוץ וההדרכה של פיקוד העורף. במעמד הטקס קבלו אות הצטיינות 29 חיילים וקצינים שנתנו את כל כולם ותרמו מעל ומעבר לתפקוד החטיבה ולהגנה על המדינה

בין המצטיינים נבחרה סמל אורי שפירא, ע' מד"ר החטיבה, את ההצטיינות קיבלה בזכות עבודתה הקשה והמסורה.
סמל שפירא התגייסה להיות לוחמת בחטיבת החילוץ. אחרי הכשרה ארוכה יצאה לקורס מ"כים, בסיומו פיקדה על מספר מחזורי גיוס בגדוד ובימים אלה היא לוקחת חלק מרכזי באג״ם של החטיבה כע' מד"ר החטיבה. אורי היא לא הראשונה במשפחה שנושאת את הכומתה הכתומה על כתפה. אחיה הגדול הוא מ"פ בחטיבה.

צילום: באדיבות הדוברות

כשאורי נשאלה על המוטו שמוביל אותה בשירות, היא ענתה מייד: "אנשים לא יזכרו מה עשית או מה אמרת, אלא יזכרו איך גרמת להם להרגיש." אני חושבת שזה משפט שתמיד חשוב לזכור, במיוחד כמפקדת. זה נכון שהמשימה צריכה להתבצע על הצב הטוב ביותר תמיד, אבל צריך להבין גם איך להנגיש אותה לחייל או לחיילת בצורה נעימה, לגרום להם לרצות לבצע את המשימה מתוך הבנה של החשיבות שלה. בעיניי זאת ההגדרה למפקד טוב. לתת לחיילים שלך להרגיש מוערכים קודם כל."

את ההצטיינות קיבלה אורי בזכות פעילותה עבור החטיבה, חתירה למגע, יוזמה באגף המבצעים ושמירה על סטנדרט גבוה. אורי, אנחנו גאים בך! יישר כוח, הרבה הצלחה בהמשך וחג שמח!

צילום: באדיבות הדוברות

שיתוף ב-

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב vk
שיתוף ב reddit
שיתוף ב tumblr
שיתוף ב whatsapp

אולי יעניין אותך גם ...