סער נעמי

 

נעמי סער, גרושה ואמא לשלושה המתגוררת בכרכור חגגה 50 לפני מספר שבועות והיא גאה בתובנות שהגיל הביא עימו לחייה.
היא אמא לשלושה ילדים מקסימים, עדן בן 22 וחצי, מאי בת 21, וגוני בת 17 וחצי.
לפרנסתה היא עוסקת בעריכת דין ורואה במקצועה זכות ושליחות.

צילום: מאי סער
מתי גילית את הזיקה והאהבה לאופנה, עיצוב ואמנות?

כבר בילדותי גדלתי לעולם הסטייל, האמנות והטיפוח, אני זוכרת את סבתא שלי ז״ל בת ה-80 מטופחת, לבושה בשמלות מדהימות, נועלת נעלי עקב ומאופרת באופן קבוע. בתור ילדה הבטתי בה בהערצה גדולה, לאן את כבר הולכת סבתא? שאלתי אותה ״לא משנה לאן״- היא ענתה, תמיד תדאגי להראות במיטבך, וזה המוטו שלי לחיים.
אני זוכרת את הסיפורים שלה על קניות בדיזנגוף בתקופה שאף אחד עדיין לא ידע לבטא את השם.
אמא שלי הנדירה ז"ל אהבה אומנות על כל רבדיה וגווניה ויצירות שלה של פיסול, ציור, סריגה ועוד מילאו וקישטו את ביתנו. ממנה ירשתי את שגרת הטיפוח מגיל 14, השאלתי ממנה את הקרמים היקרים של סטנדל. אני אוהבת יצירות אומנות ומתחברת לסגנון לואי העתיק, הפכתי את הבית שלי לגלריה קטנה וניתן למצוא אותי בשבתות מבלה בגלריה לעתיקות שעות על גבי שעות. בחו"ל אני מתענגת על יצירות אומנות ארכיטקטורה, ציורים בעלי היסטוריה ומוצאת את עצמי מבלה שעות במוזיאונים. ניתן לומר שאני חיה ונושמת אומנות וסטייל בנשימה מלאה וארוכה – אוויר פסגות.

צילום: מאי סער
הטיפים שלך לסטייליג וללייף סטייל לפאשניסטה מתחילה

הטיפ שלי הוא לתת לסטייל מקום מכובד משום שהוא טוען נפלא את הנפש ומעלה את מפלס מצב הרוח. אני אישית אוהבת לרכוש פריטים מיוחדים שאינם נראים חדשות לבקרים, יחד עם זאת אני נאמנה גם לרשתות הפופולאריות בארץ. אין לי סגנון ספציפי אני בעד גיוון, ביום עבודה אני בשחור לבן. הטיפ שלי הוא להוסיף לבגד סיכות יפיפיות, צעיפים, תכשיטים וחגורה, זהו ערך מוסף המשדרג פלאים את ההופעה. אני אישית מאוד צבעונית בטעמי מחוץ לשעות העבודה ולכן מקפידה על התאמת צבעים. ממליצה גם לכן, זה בהחלט אתגר ואם בחרתי בחולצה סגולה הצעיף יהיה סגול, הסיכה, התכשיטים, התיק וכן הלאה. אני נגד קבעון לסגנון ונגד הכנסת הסטייל למשבצת ההגדרות, ממליצה לכל אחת ללבוש את מה שהיא אוהבת ללא תלות באופנה עכשווית ולהוסיף את הייחודיות שלה.
גילוי נאות, אני מנסה לעדן את הלבוש ביום יום, כי הילדים בקשו יפה שלא אבלוט יותר מידי בנוף של פרדס חנה כרכור. ובכמה מילים – רק מה שאת אוהבת שיעשה לך טוב!

צילום: מאי סער
משפט הכוח שלך, האג׳נדה שמלווה אותך בחיים ומדוע?

אין לי אג'נדה אחת ואחטא למטרה לו אצביע רק על אחת, לכן אתן את כל התובנות שהגיעו יחד עם השערות הלבנות. תהיי נאמנה לעצמך לדרך. השכילי לבחור נכון בכל היבט בחיים. עשי טוב שלא על מנת לקבל תמורה, ואם החלטת לעשות משהו עשי זאת הכי טוב שאת יכולה. סמני מטרות והגשמי.
תחיי את חייך כאילו זה היום האחרון, לעולם אין לדעת מה ילד יום. התעלמי מרעשי רקע, מתפל וטפל ודעי להתמקד בעיקר – ולזהות את העיקר. הקדשי זמן למעגל הקרוב אליך, לילדים להורים, ישנם זמנים שלא ישובו עוד ואסור לפספסם.

התרחקי מאנשים שעושים לך רע, החיים גם ככה מורכבים. אהבי את עצמך ופנקי את עצמך בכל יום במשהו אחד שעושה לך טוב. חפצים זה נחמד אך חוויות הן בעלות ערך לטווח רחוק, תצברי חוויות יותר מחפצים. מה שאת משדרת לסביבה זה מה שהסביבה תקלוט, שדרי שלמות עצמית, אנשים אוהבים להימצא ליד אנשים שמחים ובעלי ביטחון עצמי.

צילום: מאי סער
מסר או תובנה לכלל הנשים מניסיון חייך

ישנם כמה, אבל הפעם אתמקד באחד, דאגי להיות עצמאית, לרכוש השכלה ומקצוע להגשים את עצמך. לעולם אל תהיי תלויה בגבר ואל תתלי את אושרך/עושרך בגבר.
תשאפי לעוצמה לביטחון ולהגשמה העצמית שלך. חנכי את בנותיך באותו אופן.

צילום: מאי סער

שיתוף ב-

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב vk
שיתוף ב reddit
שיתוף ב tumblr
שיתוף ב whatsapp

אולי יעניין אותך גם ...

ענת פרץ

השבוע בפאשניסטה מקומית אחת הנשים היפות, הטובות והאהובות במושבה. ענת פרץ מתגוררת בשכונת חלומות בזכרון יעקב. בקרוב היא חוגגת יום

קרא עוד >

מור לב

פאשניסטה מקומית – מור לב, בת 21, מזכרון יעקב. לאחרונה השתחררה לאחר שירות משמעותי כקצינה במשך כ-3 שנים, וכעת עובדת,

קרא עוד >
דגנית אזולאי

דגנית אזולאי

דגנית אזולאי בת 59 מזכרון יעקב, נשואה כמעט 40 שנה לרפי. יש לה 2 בנות מקסימות – מאיה סמנכ"לית ב

קרא עוד >